אסתטיקה דנטלית

אסתטיקה דנטלית למראה שיניים צחורות ויפות

מראה של שיניים צחורות ויפות מתחבר אצלנו ברמה התודעתית ליופי, חיוניות, בריאות והצלחה ולכן הגישה שלנו לאסתטיקה דנטלית מבוססת על ההבנה שתוצאה אסתטית מעולה – חייבת להיראות טבעית. הדרך שלנו להשיג מראה שיניים טבעי מבוססת על מספר מרכיבים:


בריאות הפה והיגיינה אוראלית

יופייה של שן מורכב ממראה רקמת השן עצמה וממראה החניכיים. חניכיים שאינן בריאות נראות אדומות, נפוחות, ובתוספת מצבורי חיידקים סביבה, מתקבלת תמונה שאינה אסתטית, בהשוואה לחניכיים בריאות שיראו ורודות ורעננות.
דלקת חניכיים- ביצוע שחזורים כגון כתרים, עלול להביא לנסיגת חניכיים ובעקבותיה חשיפת שולי הכתר ומראה לא יפה ולעיתים אף כהה. אנו במרפאה מקפידים תמיד על היגיינה מירבית ובפרט לפני ביצוע שיחזורים ובכך מביאים את המטופלים למצב בו הפה בריא ואסתטי יותר.


שימור שיניים וחומר שן

החומרים החדישים שבהם אנו משתמשים במרפאה, מאפשרים לנו לשחזר חומר שן באמצעות חומרים דקיקים ושקופים בניגוד לשיחזורים שהיו מקובלים בעבר. שיחזור שכזה (בניגוד לחומרים בעלי בסיס מתכתי) מאפשר את השתקפות השן המקורית ונותן תחושה של יופי טבעי. בנוסף, כיום ניתן להסיר הרבה פחות חומר שן מאשר בעבר ובכך תורמים גם לבריאות השן ולעמידות שלה לאורך זמן וזאת ללא פגיעה באיכות הטיפול. מתוך גישה זו וככל שהדבר מתאפשר מבחינה רפואית, אנו לא מבצעים כתרים על בסיס מתכת שהוא פחות איכותי. מרבית הכתרים שאנו מבצעים כיום בשחזור מורכבים מחומר חרסינה מחוזק ליצירת מראה שיניים טבעי ואסתטי.

אסתטיקה דנטלית – טכנולוגיות חדשניות בטיפול

אנו נעזרים במיטב הטכנולוגיות הקיימות והמרפאה נחשבת לאחת המרפאת המתקדמות והטכנולוגיות בירושלים. הידע והשימוש בטכנולוגיות הללו, מאפשר לנו להגיע לרמת דיוק מרבית, להקלה על המתרפא וליצירת תוצאה חזויה מראש לפני הטיפול. גם הטיפול עצמו פשוט יותר עבור המטופל למשל בעת סריקה בתוך חלל הפה, אנו משתמשים בסריקה באמצעות מצלמה במקום במיטבע מסורבל המקשה על המטופל.
לאחר שקבענו את צורת הטיפול, אנו מייצרים את הכתר או השתל בשיטות חריטה דיגיטליות במקום יציקה מתכתית בשיטה המסורתית. הנחיה ותכנון ממוחשב של שיקום והתקנת שתלים, מבטיחים דיוק מקסימלי וטיפול מהיר ואיכותי במיוחד.

1-670x300