יישור שיניים עבור מבוגרים בשיטת אינויזליין Invisalign® Go

יישור שיניים עבור מבוגרים בשיטת אינויזליין Invisalign® Go

מתרפאים רבים  פונים  אלינו בתלונה  אסתטית על שיניים לא ישרות או  צפופות. באופן מובהק ,המתרפאים הללו   מבקשים ליצור  שיפור   אסטטי  מיטבי, במהירות וללא "קוביות" שמודבקות על חזית השיניים, ולכן   נמנעים  מלפנות לכיוון  של יישור  שיניים. כיום  יש  בידינו  במרפאה לבצע  יישור שיניים  בשיטה מהירה, אסטטית באמצעות  קשתיות  שקופות בשיטה הקרויה  אינויזליין Invisalign® Go. דר  ברוך   הינו רופא מוסמך  בשיטה והטיפול מיושם אצלנו למתרפאים  רבים עם תוצאות  מדהימות.  דר  ברוך הינו  מומחה  בתחום שיקום  הפה  ואסתטיקה  דנטלית מהוה מרכיב  משמעותי בתחום  זה  כיום.  בהיותו מומחה , היתרון  בפניה  למומחה  בשיקום הפה  ההוא   העובדה שרופא מומחה בתחום האסתטיקה הדנטלית ,אמון  על  מגוון  האפשרויות  לטיפול  אסטטי  אופטימלי וידע להתאים את  הטיפול לפציינט . מומחה  בשיקום  הפה, ידע מתי להשתמש  באמצעי  שיקומי , למשל ציפויי  שיניים, ומתי לפעול באמצעות יישור  שיניים ..

מהו Invisalign® Go?

Invisalign® Go היא דרך נהדרת ליישר שיניים כמעט באופן בלתי נראה. ובאופן מהיר  של כ  15-30 שבועות . קשתיות שקופות מפלסטיק מותאמות אישית כך שיתאימו לשיניים שלך, ומספקות את התנועה המדויקת הדרושה ליצירת חיוך יפה ומיושר. Invisalign® Go, הזמין כעת במרפאה שלנו , הוא דרך טובה לטפל בעקומות קלות עד בינוניות .

האם אני מועמד טוב ל-Invisalign® Go?

מערכת Invisalign® זו מיישרת את שיניך כדי שתוכל לחייך בגאווה. זה עשוי להתאים לך אם אתה חווה את  המצבים הבאים :

 • צפיפות קלה שיניים
 • שיניים עקומות קלות עד בינוניות
 • הישנות קלה עד בינונית מאז טיפול אורתודונטי בגיל העשרה

הדרך היחידה לדעת אם זה יעבוד עבור השיניים שלך היא לבקר את המרפאה שלנו. דר ברוך – מומחה בשיקום  הפה, ואסתטיקה דנטלית יבדוק את השיניים שלכם. אנו עשויים לבצע צילומי רנטגן או לבקש ממך להביא צילומי רנטגן אחרונים. ד"ר ברוך  יוכל לראות אם Invisalign® Go יכול להזיז את השיניים. עבור בעיות מנשך מורכבות או חוסר יישור שיניים חמור,  ייתכן שיהיה צורך ביישור שיניים מסורתי.

כאיש מקצוע עסוק, מבוגר עובד, הורה, מתבגר או אדם אחר השוקל קשתיות שיניים שקופות, אתה עשוי להיות מועמד מצוין ל- Invisalign® Go. מערכת זו יכולה לעיתים קרובות לספק יישור יעיל תוך מספר חודשים מועט  (הכל תלוי בחומרת חוסר היישור של השיניים).

היתרונות של Invisalign® על פני סמכים מסורתיים

היתרונות של טיפול אורתודונטי Invisalign® הופכים ברורים למדי כאשר אתה משווה אותם לסמכים מסורתיים:

 • סביר להניח שאנשים אחרים לא יבחינו בקשתיות שקופות וכמעט בלתי נראות
 • המשיכו לאכול את כל אותם מזונות שתמיד אכלתם
 • צחצחו שיניים והשתמשו בחוט דנטלי כרגיל – אין צורך בחוט דנטלי מושחל או במברשות בין-שיניות
 • קבלו את יישור השיניים המותאם אישית שאתם זקוקים לו – לא יותר, לא פחות

כיצד Invisalign® Go עובד?

Invisalign® פועל על-ידי הזזת השיניים בהדרגה, מעט בכל פעם. הקשתיות הפלסטיות שאתם מניחים מעל השיניים מפעילות לחץ על השיניים. כל יישור שיניים בסדרה שתקבלו מתוכנן לייצר התאמות שיניים ספציפיות. אתה עובר מקשתית אחת למשנהו, לובש כל אחד מהם בסדרה במשך כשבוע. אתה מתקדם דרך הקשתיות עד שאתה מגיע לסוף הטיפול שלך. תוכל לראות את ההתקדמות שלך מכיוון שהקשתיות שקופות  וניתנות להסרה.

כמה שעות ביום דרושות לי כדי להרכיב קשתיות יישור Invisalign®?

כדי לקבל תוצאות  אפקטיביות יש  להרכיב את  הקשתיות  לפחות 22 שעות לכל הפחות. אם לא תלבשי אותם בתדירות הראויה, הטיפול לא יתנהל כמתוכנן, וייתכן שיהיה צורך לבצע התאמות לא נוחות, מה שעלול לגרום לטיפול ארוך יותר. אחרי שאמרנו את כל זה, למטופלים שלנו יש באמת מוטיבציה להשיג את החיוכים החדשים שלהם. אין להם בעיה לשמור על הקשתיות שלהם כי הם נרגשים לקבל את התוצאות הסופיות. אנו מאמינים שגם אתם תרגישו כך ברגע שתתחילו עם תוכנית הטיפול שלכם.

מתי אוכל להסיר את קשתיות היישור של Invisalign®?

Invisalign® Go דורש תאימות למטופלים. הקשתיות נשלפות אך יש להסיר אותן רק עבור:

 • לאכול
 • שתיית כל משקה שאינו מים
 • צחצוח
 • שימוש בחוט דנטלי

אסור להסיר אותם רק בגלל שהם מרגישים לא נוח או מתוח. אסור לך להסיר אותם מכיוון שאתה מדבר עם מישהו או בפגישה. עליך להסיר אותם רק כאשר אתה באמת צריך, מהסיבות המפורטות לעיל. כך תבטיחו שהטיפול שלכם יישאר על המסלול.

למה לצפות במהלך טיפול Invisalign® Go

ראשית, תבקר במרפאה שלנו כדי שד"ר ברוך  יוכל לבחון את השיניים שלך. אם תבחר ב- Invisalign® Go, הפגישה הבאה שלך תכלול סריקה דיגיטלית של פנים הפה. תהליך פשוט ונטול כאבים. סריקה דיגיטלית זו משמשת את מעבדות Invisalign® כדי לתכנן את הטיפול שלך וליצור את הקשתיות המותאמות אישית שלך.

ברגע שהקשתיות שלך מוכנות, תחזור מרפאתנו  להתאמה שלך. לאחר שד"ר ברוך  וידא שהכל נראה טוב, אנו נשלח אותך הביתה עם כל המידע הדרוש לך כדי להשלים את הטיפול בהצלחה. יהיו לך פגישות קבועות איתנו גם כן, כך שד"ר ברוך  יכול לעקוב אחר ההתקדמות שלך ולוודא שהכול הולך לפי התוכנית.

האם Invisalign® Go כולל קיבוע?

קיבועים הם חלק חיוני בכל תוכנית טיפול אורתודונטית מוצלחת. מטופלי Invisalign® Go צריכים לתכנן ללבוש קיבועים ללא הגבלת זמן כדי לשמור על שיניים ישרות ולהגן על התוצאות הסופיות שלהם. למרבה המזל, קיבועים מודרניים, הנם דיסקרטיים וכמעט בלתי נראים.

קיבועי פלסטיק שקופים מעוצבים כך שיתאימו למיקום החדש של השיניים. הם גם פחות מגושמים ונוחים יותר מסוגים רבים אחרים של קיבועים, כך שסביר יותר שתלבשו אותם.

מתי אתחיל לראות תוצאות?

לראות את השיניים שלך מתיישרות ממש מול העיניים שלך זה כל כך מרגש! חלק מהמטופלים יתחילו להבחין בתוצאות עדינות של Invisalign® Go תוך מספר שבועות. אחרים עשויים להזדקק לזמן נוסף.

האם Invisalign® Go כואב?

Invisalign® Go הוא דרך נהדרת ליישר שיניים תוך פרק זמן קצר. עם זאת, זה יכול לפעמים לגרום אי נוחות וכאב. תחושות אלה קשורות בדרך כלל לשינוי לסט חדש לגמרי של מגשי יישור. אתה אמור להרגיש הרבה יותר טוב אחרי כמה ימים.

עלות Invisalign® Go

עלות הטיפול משתנה. היא  בדרך כלל  זולה יותר  מהטיפולים  האלטרנטיביים. אנו נספק את ההערכה כאשר תבקר אצלנו להתייעצות. אנו מקבלים תוכניות מימון שונות, אשר אנו יכולים להראות לך כיצד להגיש בקשה כאשר אתה מבקר אותנו.

 


המרפאה של ד"ר הלל ברוך ממוקמת בקרן היסוד 13, ירושלים.

המרפאה מספקת שירותי יישור שיניים בכל הרמות עם התמחות ביישור שיניים המהווה חלק אינטגרלי מתהליך של שיקום הפה. מגיעים אלינו מטופלים מכל חלקי הארץ.