גישה טיפולית

 

הגישה הטיפולית במרפאה שלנו

הגישה הטיפולית המיושמת במרפאת השיניים היא הגישה הפריו- פרוטית (חניכיים-שיקום) שמקורה באוניברסיטת פנסילבניה בארה"ב. על פי גישה זו מתקיים קשר בין המשנן, היחסים הסגריים של השיניים, המבנה שלהן ושאר רקמות הפה.

קביעת תכנית טיפול והטיפול בשיקום המשנן עצמו מבוצעים רק לאחר שהושגה בריאות חניכיים ופה ותהליכי מחלה על גורמיה כמו דלקת חניכיים סולקו ורק כאשר קיים יסוד סביר להניח שהמחלה לא תחזור ותיצור צרכים טיפוליים נוספים.

בנוסף אנו פועלים על פי העיקרון הביומימטי (חיקוי הטבע). על פי עיקרון זה ככל שנשמר  חומר שן ושיניים, נשתמש בחומרים טבעיים, הדומים לשן הטבעית, נצליח לחקות את שאבד, באופן מיטבי. שיחזור שכזה יקנה משנן אסתטי, מתפקד לאורך זמן רב יותר וכזה שיעודד תחזוקה ומניעה לאורך שנים.

המחויבות שלנו

אנו מחויבים ליצור סביבה טיפולית נעימה הן מבחינת התנאים הפיזיים והן מבחינת השירות שאנו נותנים ולהקנות אותו סוג טיפול אותו הינו מבקשים לעצמנו ולבני משפחתנו. עוד אנו מאמינים כי, על המתרפא להיות שותף מלא בהבנת הצרכים, החלופות ותוכנית הטיפול .

הערכים שאנו פועלים על פיהם:

  1. ידע, מיומנות ומצוינות בטיפול

ד"ר ברוך מעודכן בספרות המקצועית לגבי הטיפולים, האבחון ודרכי הטיפול ומחויב לפעול על פי הסטנדטים הגבוהים ביותר המקובלים בתחום רפואת השיניים. אנו משתמשים באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר מבחינת אמצעי אבחון וטיפול.

  1. שימור הקיים

אנו פועלים בגישה שמרנית הן בטיפול בחניכיים (טיפול לא ניתוחי) והן בשיקום הפה. אנו מודעים לכך ששיקום הפה הנו תהליך בעל השלכות בריאותיות, אסתטיות וכלכליות ומאמינים כי יש לשמר על שיניים ולשמר את חומר השן ככל האפשר.

          3. נוחות ושרות

אנו פועלים להנעים עד כמה שניתן את שהות המתרפא במרפאה. אנו מחויבים למתן שרות יעיל ומתקדם השם את המתרפא במרכז. נשתמש בכל האמצעים המודרניים הן בפן הטיפולי והן בפן התומך טיפול.