שתלים דנטליים

שתלים דנטליים מהווים אמצעי יעיל , בטוח ובעל הצלחה מוכחת לשיקום אזורים מחוסרי שיניים.

מחקרים רבים מצביעים על אמינות והצלחה רבה בסוג הזה של שיחזור שיניים. במקרים מורכבים מבחינה שיקומית, בהם קיים חוסר שיניים ובפרט כאשר השיניים הסמוכות בריאות, שתלים מהווים את הבחירה הראשונה לשחזור חוסר השן.

השתל הנו מתקן המדמה שורש שן.

על גבי השתלים מתקינים אמצעי שיקומי כגון כתר או תותבת שהם למעשה התחליף לשיניים החסרות. ההחלטה כיצד לשקם שן חסרה, באיזה סוג של שתלים דנטליים ובכמה שתלי שיניים להשתמש הנה החלטה שצריכה להתקבל על ידי רופא מומחה בשיקום הפה, האמון על אפשרויות שיקום שיניים חסרות. מאותה סיבה מקובל כיום שהרופא המשקם יבצע את ההשתלה עצמה, אם אין מורכבות ניתוחית.

הצלחה וכישלון של שתלים דנטליים בירושלים 

במרפאתנו, הממוקמת בירושלים , רופאים מומחים בתחום ניתוחי החניכיים וניתוחי פה ולסת. קביעת תכנית הטיפול והטיפול עצמו מבוצעים בצוות, בכל מקרה בו קיים צורך ניתוחי מורכב. גם כאשר אין עצם זמינה באזור ההשתלה יש בידנו אפשרויות לעבות את העצם ולהתקין שתל. אנו יודעים כיום יותר על הגורמים המשפיעים על הצלחה וכישלון של שתלים דנטליים. ובידנו לפעול ולהתאים את הטיפול המיטבי למצב .

שיפורים בפני השטח וצורת השתלים הדנטליים מאפשרים לנו כיום, לקצר את משך ההמתנה בין ההשתלה להתקנת השיניים על השתלים. לעיתים ניתן להתקין שיניים ביום ההשתלה עצמה.

שתלים באמצעות הנחיית מחשב

יש בידנו טכנולוגיות מתקדמות לשם הכוונה מדויקת של שתלים באמצעות הנחיית מחשב. אנו מתכננים את ההשתלה וירטואלית על גבי צילום הסי טי ובאמצעות תוכנה מיוחדת מייצרים סד המכוון אותנו בעת הניתוח. גם האמצעים הטיפולים שלנו הם מהמתקדמים בתחום, לדוגמא כאשר יש צורך בהרמת סינוס למיקום שתלים דנטליים בלסת העליונה, אנו משתמשים בבלון מיוחד המאפשר בניה של עצם ללא הסבוכים השכיחים של נפיחות מרובה לאחר התהליך.

אמצעי האבחון והטיפולים החדשניים יחד עם הידע וגישה טיפולית הייחודית שלנו , מאפשרת לנו לבצע שתלי שיניים על ידי או בהשגחת דר הלל ברוך מומחה בשיקום הפה , תוך מינימום אי נוחות, חזרה מהירה לתפקוד מלא והצלחה בשיקום.